Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rosin

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Sycowice

Sycowice(Rosin + 22 km)

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2 usytuowane bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Sycowice- gmina Czerwieńsk. Działka obecnie bez wydanych warunków zabudowy. Rozpoczęty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Sulechów

Sulechów(Rosin + 20 km)

4 775 705 zł30 811 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Dom oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną w Sulechowie przy weżle S3.Są to tereny obiektów produkcyjnych, , składów i magazynów , wytwarzania energii odnawialnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Zbąszynek(Rosin + 20 km)

750 000 zł216 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Obniżka O blisko 50 tys. ZŁ. Tylko do końca wiosny! wyjątkowa oferta W zbąszynku! tylko W metrohouse. Nie szukaj dalej. Na sprzedaż dom za cenę 750 tys. zł (poprzednia cena to 799 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Szmaragdowa

Nowy Świat(Rosin + 23 km)

579 000 zł80,42 m² 7 199,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Komfort | nowa iwestycja | twój dom pod lasem Prezentujemy Państwu projekt, który jest odpowiedzią na współczesne pragnienie powrotu do natury, bez rezygnacji z komfortu i nowoczesności. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Nowa Wieś Zbąska

Nowa Wieś Zbąska(Rosin + 25 km)

440 000 zł129,26 m² 3 403,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,38m2 w stanie surowym zamkniętym. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Podmokle Wielkie

Podmokle Wielkie(Rosin + 21 km)

599 000 zł300 m² 1 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Dwa domy W cenie jednego! działka 5500 m2 - budynki gospodarcze ok.650 m2! PODMOKLE WIELKIE! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o pow.ok.300m2 (obydwa domy) położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Sulechów(Rosin + 20 km)

322 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja oferta zablokowana Przestronne, wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem Sulechów, ul. Wolności. Umów się na swoją prezentację   Nieruchomość o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana, ul. Botaniczna

Babimost(Rosin + 23 km)

370 000 zł9 900 m² 37,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój wymarzony dom z widokiem na rzekę! Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną w Babimoście, przy ul. Botanicznej o powierzchni 9900m2. To właśnie stąd rozciąga się widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł86,06 m² 8 714,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament na polu golfowym zielona dolina, kalinowo / niesulice Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy i przestronny apartament o powierzchni 86,06 m z przestronnym tarasem 13,09.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lubogóra

Lubogóra(Rosin + 5 km)

127 500 zł1 047 m² 121,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy wolnostojącym domem jednorodzinnym, położona 5 km od Świebodzina. DO niewielkiego jeziora lubich ok 15 min pieszo, do niesulic.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rosin

Rosin,lubuskie

200 000 zł180 m² 1 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż z dom o pow. użytkowej 136m2, położony na działce o pow. 10 arów, w miejscowości Rosin. Dom składa się z 4 pokoi przechodnich, kuchni, łazienki oraz ganku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rosin

Rosin,lubuskie

220 000 zł76 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do sprzedania dom wraz z budynkami gospodarczymi i ziemią (0,66 ha). Miejscowość ta jest położona na trasie Świebodzin - Zielona Góra. Dom częściowo wyremontowany. Rozkład: aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek